Mobil pro každého

Kdybyste si měli vybrat mobilní telefon, tak jaký by to byl? Byl by to nějaký chytrý luxusní mobilní telefon anebo jenom obyčejný telefon, se kterým si dokážete jenom zavolat a napsat SMS zprávu? To já, kdybych si měla vybrat mobilní telefon podle svého vkusu, tak by to byl asi nejvíce drahý mobil, protože jsem taková, že se mi líbí opravdu špičkové novinky, které jsou opravdu čerstvě na trhu. A je logické, že takové novinky, ještě navíc špičkového druhu, nejsou vůbec levné. Já si to někdy vyčítám, že se mi líbí drahé věci. Ale abyste si nemysleli, tak já se na cenu nedívám. Nevyhledávám takové věci ani mobilní telefony, které jsou drahé. Sice mě mrzí, že se mi líbí drahé věci, ale já za to nemůžu, prostě to takhle cítím a mám to tak. A to je to samé, třeba například i s televizí. Chtěla jsem vždycky takovou tu zaoblenou prohnutou televizi, která byla velmi moderní.

Jaké mobily máte rádi vy?

A mně se to moc líbilo teď jenomže když jsem potom viděla tu cenu, kolem osmdesáti tisíc korun, tak mě chuť přešla, i když bych tu televizi chtěla. Raději jsem se svého snů vzdala. A to je to samé jako s mobilním telefonem. Nyní mám mobil, který stál deset tisíc korun, ale není designově podle mých představ.

Někomu stačí obyčejný mobil.

Líbí se mi úplně jiný telefon, jenomže je bohužel mimo mé finanční schopnosti, takže se raději spokojím s takovým mobilním telefonem, který mám doma a který mi opravdu dobře slouží. Zatím jsem spokojená a až tento mobilní telefon do louží, moc ráda si pořídím nějaký jiný designový mobilní telefon. A jak to máte s mobilem vy? Je vám jedno, jak mobil stylově vypadá nebo taky hledáte mobil jenom kvůli tomu, jak vypadá nebo jestli je to zrovna žhavá novinka na trhu? Mámin přítel je taky takový, že zase musí mít každou novinku na trhu. Takže je to taky docela velký finanční zásah do peněženky. Uvidíme, jak na tom budu pak já.