Jaké služby nabízí nebankovní společnosti?

Služby nebankovních společností uvítají primárně tací, kteří v bankách z určitého důvodu nepochodili. To samozřejmě nebankovní společnosti dobře vědí, a proto k takovým žadatelům přistupují s otevřenou náručí. Není se tedy čemu divit, že tu můžete narazit na takové nabídky, jako je například nebankovní hypotéka bez registru nebo rychlé spotřebitelské úvěry, které je možné sjednat na počkání. Dalo by se tedy říci, že nebankovní půjčky přijdou vhod ve chvíli, kdy potřebujete mít potřebný obnos peněz k dispozici co možná nejdříve. Většina těchto společností vám totiž vyplatí menší obnos peněz již při podpisu smlouvy.

Prázdné kapsy

Rychlé půjčky bez úroku

Půjčka, kde splácíte pouze jistinu bez úroků? Je to vůbec možné? Věřte nebo ne, ale některé nebankovní společnosti tuto možnost nabízí. Nabídka je to bezesporu velkorysá, ovšem jen do doby, kdy úvěr řádně splácíte. Většinou se totiž jedná o krátkodobou půjčku, obvykle na několik málo dní. Hodí se jí tedy využít třeba těsně před výplatou, kdy víte, že potřebný obnos peněz zvládnete včas splatit. Pokud se vám úvěr nepodaří včas splatit, úroky pak bývají markantní.

Podepsání smlouvy

Nebankovní hypotéky bez registru či pravidelného příjmu

V bankách je dnes již naprostým standardem, že je každý žadatel prověřován z hlediska měsíčních příjmů a záznamech v registru dlužníků. Pokud má příliš nízký příjem nebo musí splácet až příliš mnoho závazků naráz, úvěr je mu většinou zamítnut. Podobně tomu je i v případě, kdy banka objeví negativní záznam v některém z registrů dlužníků. I v takovém případě se musí žadatel s hypotékou rozloučit. Ovšem nemusíte mít ani žádný vroubek v registru, postačí, pokud jste například osoba samostatně výdělečně činná. I v takovém případě pro vás bude velmi náročné na hypotéku dosáhnout. Nebankovní společnosti jsou ale ke svým žadatelům velmi vstřícní a většinou hypotéku schválí.