Často rozbitý mobil

Vždycky jsem chtěla mít chvíli mobilní telefon, ale nikdy to nebylo ono, protože vždycky se něco našlo, co se na to mobilním telefonu porouchalo. A už jsem nevěděla, co mám dělat a byla jsem z toho velice zoufalá. Pokaždé, když jsem si koupila nějaký mobilní telefon, tak se mi za půl roku rozbil. A opravdu vůbec nevím proč?  A taky jsem tohle nechápala, a dokonce i moji rodiče se mi smáli, že jsem nějaký blázen anebo prokletá, že se mi stále něco rozbíjí. Že prý jsem prokletá z toho důvodu, že když si koupím nějaký mobilní telefon, že se mi hned rozbije. Naštvala jsem se, ale ona to vlastně byla pravda!

Denně volám s klienty.

Ani nevíte, jak mě to vadilo a byla jsem z toho zoufalá, protože si vezměte, že jsem byla třeba někde v práci nebo na konferenci, kam jsem velmi často jezdila a tam se mi většinou rozbil telefon. To byl vždy pro mě šok! A vůbec nevím, čím to bylo. Ani si nevzpomínám, že bych někde mobil nechala, nebo že by mi spadl na zem. Tohle se mi nikdy nestalo. A o to víc mě opravdu mrzelo a vadilo, že mě takhle vždycky mobilní telefon zklame. Proč zrovna já? Třeba Jsem volala s někým důležitým klientem, se kterým jsem měla uzavřít nějaký obchod. A jak tak s ním volám, tak mně zničehonic vypoví službu budu mobilní telefon.

Mobil mám často rozbitý.

Mobil se prostě vypne a už se nezapne. A už jsem byla s mobilem třikrát na opravě, kde opravují mobilní telefony a tam mi řekli, že to byla vada z výroby. Jenomže proč mám takovou smůlu zrovna já? To si vždy několikrát koupím mobilní telefon, mnohokrát do roka a vždycky to je vada z výroby? Mě už to přijde takové divné a jsem z toho naštvaná. Uvidím, jaké to bude tento nový rok, jestli se mi budou zase rozbíjet mobilní telefony nebo ne. A mobilní telefon není nerozbitný a někdy se rozbije bohužel jenom tak, vada z výroby. Jenom mě vadí, že takovou smůlu mám jen já.