Jaké sociální sítě můžete mít v mobilu?

Na světě existuje mnoho sociálních sítí, a proto je to často nevypotřebovatelné téma pro jejich rozebírání. Já už jsem dříve mluvila o Messengeru, Instagramu a WhatsAppu. Dnes bych se chtěla zaměřit na další tři sociální sítě, které miliony lidí na světě využívají. Dříve jsme ani nevěděli, co sociální sítě jsou. A nyní vám každé dítě nebo mladší člověk řekne, že jste trapní pokud to nepoužíváte. Proto si tedy o nich něco málo povíme.

mobil

Jako první bych se chtěla zaměřit na TIK TOK. Představte si YouTube, který snad většina z vás zná. Dávají se tam videa, někdy i půl hodinová a více, jsou tam živá vysílání, je tam hudba, youtubeři atd. Tik Tok je vlastně o tom, že zde nahráváte krátká videa, ať už tam zpíváte, otevíráte pouze na hudbu pusu, tancujete, vytváříte na hudbu videa z fotek a videí a mnoho dalšího. Lidé pak vašim videím dávají srdíčka a komentují je. Můžete si pak svá videa uložit do mobilu, sdílet je na dalších sociálních sítích nebo si je jen uložit do soukromé složky, aby to nikdo jiný než vy neviděl.

mobil

Další sociální sítí je Facebook. Také všem známý a hlavně je to jedna z prvních sociálních sítí u nás. Na Facebooku se toho dá dělat víc než dost. Hledáte tam kamarády, hrajete tam hry, přidáváte na svůj profil fotky a videa. Můžete si nastavit profilovou a úvodní fotku, můžete být v nějaké skupině, která se například týká vašeho města, prodeje knih, prodeje oblečení či jiných věcí, můžete tam koukat na videa, na stránky o vašich oblíbených seriálech atd. Dá se tam toho prostě dělat mnoho.

No a jako poslední tu mám Snapchat. Snapchat byl dlouho taková velká neznámá, ale uchytil se dobře. Na této sociální síti si můžete také s kamarády psát, posílat si fotky a videa, ať už s nějakým vtipným nebo hezkým filtrem či bez něj. Můžete si fotky a videa upravovat. Můžete si s přáteli i volat, ať už normálně nebo přes video chat. To vše vám Snapchat nabízí.

Používáte některou z těchto sociálních sítí i vy?