Základem je dobrý plán

Snad už někdy okolo dubna se začínají v mnoha rodinách spřádat plány, kam se letos vydat o dovolené. A protože možností je hodně, je nanejvýše dobré si vytvořit plán. Nejen kde, ale taky kdy a za kolik dovolená dovolí. Ideálním řešením je svolaná rodinná rada, na které si všichni rodinní příslušníci řeknou, jakou dovolenou si představují. Po dohodě, kam se o prázdninách vyrazí, je dobré naplánovat způsob dopravy a ubytování. A rovněž taky způsob stravování. Při dobré volbě proběhne dovolená v klidu a pohodě. Bez zbytečných starostí a problémů. A o to jde.

Dovolená

Oblíbeným způsobem trávení dovolené bývá pro všechny rodinné příslušníky takový, který spojuje poznání s pohybem. A to můžete v plné míře zažít, pokud si na cesty přibalíte kola. Ať už nosičem k osobnímu autu. Anebo využijete služeb cestovních kanceláří, které vás avaše kola převezou, kam bude potřeba. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Trojmezí. Místo, které je rozprostřeno na pomezí Slovinska, Rakouska a Itálie. K dopravě můžete použít autobus, který má připojený vozík na kola. Doba, která je k návštěvě tohoto kouzelného místa nejvhodnější, je od jara do podzimu. Korutanská riviéra na území Rakouska nabízí mnohem teplejší klima, než je to naše. Drávská cyklostezka, která nese jméno řeky, podél které vede, vás dovede až do podhůří Julských Alp ve Slovinsku. Romantická krajina v severovýchodní Itálii se stane závěrečnou zastávkou. Ke které vede cyklostezka po zrušené železnici.

Radost na dovolené

Po celý týden, strávený na kolech, je o vás dobře postaráno. Nejen kvalitním ubytováním ve dvoulůžkových pokojích. Ale zajištěna je i polopenze v hotelové restauraci, formou švédských stolů. Výlety, které jsou na celý týden naplánovány vedou v krajině, ve které není silniční doprava. A tak umožňuje užít bezpečnou jízdu na kolech i vašim dětem. Během této dovolené navštívíte korutanský Willach, italské Tarvislo a slovinský Bled, u kterého je stejnojmenné jezero. Ve kterém se všichni cyklisté rádi osvěží. Turisty hojně navštěvována je Kranjska Gora. Přes kterou cyklostezka vede. Po celodenním výletu je možné relaxovat v bazénovém komplexu. Který je součástí ubytovacího zařízení. Tento způsob dovolené přináší i dobré finanční řešení. Protože se platí předem a nikdo není zaskočen nepředvídanými výdaji.