Pěkná dovolená

Moje dovolená vždycky musela být perfektní. Jsem totiž perfekcionista, takže žádám, aby moje dovolená a všechny další věci byly opravdu perfektní. Nedokážu si představit, že mě by se třeba osobně něco nepovedlo. Já jsem totiž v tom byla vychovávána. A musím říct, že je to docela omezující. Protože si pamatuji, jak jsem se svým přítelem jela na dovolenou do Chorvatska. Musím říct, že jsem byla docela zklamaná a taky velmi nespokojená. Protože přítel v Chorvatsku vybrat takovou dovolenou, která není v hotelu. Bohužel já jsem to vůbec nevěděla, ale čekala jsem nějaký alespoň čtyřhvězdičkový hotel.

Ráda cestuji za teplem.

Bohužel jsem se ale mýlila. My jsme bydleli v takových stanových městečkách. Byla jsem z toho nešťastná, protože dovolenou jsem si představovala trochu více luxusně. A kdybyste viděli, mého přítele, jak ho to mrzí, tak byste asi byli taky smutní. A musím říct, že mi to později taky velmi mrzelo. Mrzelo mě, že přítel vybere dovolenou a mně se potom nelíbí. Abych tedy pravdu řekla, mně se ta dovolená líbila. Akorát mi vadilo ubytování.

Taky ráda čtu.

Jsem zvyklá na jiný luxus. Jsem moc ráda, když se můžu v hotelu pěkně osprchovat a taky krásně spát na měkké čisté posteli. A to tady v těch stanových ubikacích opravdu moc nejde. Nicméně jsem si ale řekla, že se musím v tomhle změnit. Nezáleží na tom, kde vlastně spím. Je to přeci dovolená a ta se musí užít. A od té doby jsem si taky už velmi oblíbila stanování. Ještě před pěti lety bych stanovat vůbec nešla. Bojím se totiž různého hmyzu a taky hluku. Nicméně ale přítel mě naučil, že stanování může být velká zábava. A od té doby si užívám už ti stanování a taky dovolenou u moře v stanových městečkách. A jaká dovolená se líbí Vám? Máte rádi luxusní dovolené nebo jste spíše na akční a pohybové dovolené? Někoho totiž nebaví se jen tak válet u moře. Někdo rád sportuje.