Nezařazené

Wellness: nejlepší služby v péči o tělo

Nejde jenom o sport, poznávání, túry a dobrodružství. Pokud chcete vést zdravý životní styl, musí te se také naučit odpočívat, relaxovat a vychutnávat si klid a přítomnost vlastních myšlenek. Jak se to nejlépe naučit? Přece v péči těch nejlepších služeb Wellness hotelů a center, která existují.

Sha Wellness clinic, Costa Blanca, Španělsko
Pokud toužíte po skutečném luxusu, nechte se hýčkat pobřežím středozemního moře na španělském pobřeží. Přírodní procedury, které tamní lázeňství nabízí, se zde odehrávají na více než šesti kilometrech čtverečních.

Zakusíte zde procedury, které zahrnují moře, masáže, ale i kuchyni. Relaxační programy zde dávají k dispozici po desítkách a jsou zaměřeny převážně na detoxikaci organismu, ale také na boj proti stárnutí. Avšak léčba a krása se v tomto rezortu pojí a vy uděláte jedině dobře, když se kvalitním službám podvolíte.

Setkáte se zde se západními metodami léčby stresu, ale i s těmi východními, například tradičními čínskými. Samozřejmě máte k dispozici i vyhřívané venkovní bazény, pláže a středozemní moře na dosah, ale i jiné vyžití, například tenis, golf, plážový volejbal, jízdu na koních nebo jakýkoli vodní sport, na který si jen vzpomenete.

The Cheval Blanc Courchevel, francouzské Alpy, Francie
Nádherné prostředí hor, které spojuje lyžování a zimní sporty s Wellness. Zde najdete neobvyklé Givenchy Spa, které nabízejí péči o pleť pomocí kvalitních značek olejů a léčebných přípravků. Najdete zde odborníky z celého světa, ať už v kadeřnictví, na masážích nebo v gastronomii.

Aria Hotel, Budapešť, Maďarsko
Pokud vás více než hory nebo pláže láká velkoměsto a historické architektonické památky, nejspíš bude Aria hotel v centru Budapeště právě pro vás. Můžete si zde s sebou vzít vašeho psího miláčka, o kterého se vám postarají, až si budete užívat luxusní Wellness moderního velkoměsta. Fitness centrum, bazény, infrasauny – to všechno je součástí hotelu.