Sport mě baví

Vždycky mě bavilo sportovat. Nevěděla jsem, jak někdo může stále jenom sedět doma a vůbec nesportovat. Vy ano? Protože já jsem se už se sportem v krvi snad narodila. A možná to tak i je. Protože moje maminka až do mého porodu cvičila gymnastiku a taky jógu. Samozřejmě, že některé gymnastické prvky vynechala, když už byla se mnou těhotná ve vyšším stupni. Nicméně ale jógu si dopřávala úplně až snad do posledního dne. Moje maminka řekla, že ani v těhotenství se nedokázala vzdát sportu. Tak si taky dopřávala opravdu dlouhé procházky se psem anebo se svým přítelem, mým otcem. A já musím říct, že jsem za to velmi ráda. Protože s maminkou jsem jako dítě taky velmi často sportovala. Maminka si pořídila později takový ten kočárek, který je hodně sportovní a se kterým se může běhat. Super věc! Takže já jsem vlastně už běhala snad od svého narození.

Zkusím i lézt na skály.

A věřte nebo ne, láska k běhu mi opravdu zůstala. V šesti letech jsem začala chodit do kroužku atletiky. Hodně mě to bavilo a já jsem si ještě k tomu přibrala gymnastiku. Protože maminka miluje gymnastiku, tak jsem ji chtěla udělat radost. Ale nemyslete si, že jsem to udělala jen z donucení. To vůbec ne. Mě gymnastika hodně bavila a líbilo se mi, jak ty dívky jsou krásně oblečené.

Sport mě hodně baví.

Tak jsem si řekla, že budu gymnastka taky. Jenomže bohužel po půl roce gymnastiky jsem si tam zlomila nohu a loket. Spadla jsem opravdu škaredě z hrazdy. Takže sport byl pro mě na pár měsíců tabu. Ale ke gymnastice jsem se už nevrátila. Měla jsem strach. Od té doby, co jak a co pouze běhám, tak jsem si k tomu vzala ještě plavání. Plavání je takový nenáročné a hodně bezpečný sport, který vykonávám třikrát týdně. Musím říct, že mi to opravdu moc baví a plavání vám doporučím taky. Je to nenáročný sport a hodí se i pro ty, kteří trpí na klouby anebo mají obezitu.