Mobilní domy na celoroční bydlení

Mobilní domy se dají pořídit například už za milion a za tuto částku zřejmě i s vybavením není možné dům postavit svépomocí natož pak pomocí řemeslníků, u kterých byste zaplatili dvojnásob za práci. Proto začíná být tato možnost bydlení poměrně rozšířená, velice univerzální, hodí se totiž jak pro mladé páry, začínající rodiny s dítětem, tak i pro kohokoliv, kdo chce odejít z bytu a najít si něco vlastního nebo pro lidi na stáří, kteří si řeknou, že už toho moc nepotřebují a že si raději ještě budou užívat zahrady, volnosti, relaxace a pohodlí.

Chcete za dům zaplatit kolem milionu? A co 999 tisíc? Velikost 48 metrů čtverečních, to znamená tři pokoje na bydlení, bude dostačující? Samozřejmostí je celoroční typ bydlení.

V tom případě se vám možná zalíbí zrovna tento typ Lavaro House 2 – Jičín lavarohouse.cz.

Obložený fasádou v barvě tmavšího dřeva sedne do každého typu přírody i do menšího městečka mezi ostatní stavby.

zima dům

Tento objekt je velice lukrativní. Má nízké náklady na bydlení, jedná se o úspornou stavbu. Fasáda je ze dřeva borovice typ srub. A co je uvnitř? Je tam vůbec něco? Čeká vás zřejmě překvapení, ano je tam naprosto všechno, je totiž plně vybavený! A jako bonus je zateplený speciální technologií PUR pěny a to 130 mm, což je pořádná tloušťka. Tento systém zateplování je jeden z nejdokonalejších, proto se používá i na podkroví rodinných domů a znamená opravdu velké úspory při vytápění v zimě. Teplo vám zbytečně nikam nebude unikat.

lidé na sedačc

Najdete zde skříně, postele, pohovku. Objekt je vybaven také přímotopy a dokonce má i venkovní rolety.

Kompletní je také kuchyňská linka včetně spotřebičů. Nemusíte si už dělat žádné starosti s najímáním řemeslníků na kuchyni. Všechno je již v ceně a zahrnuje to samozřejmě i ledničku, sklokeramickou indukční desku, myčku a digestoř. V koupelně se nachází bojler, wc, sprchový kout. Vnitřní obložení je řešeno pomocí dřevěných palubek. Estetické, vzhledné a útulné. V objektu se také nachází osvětlení s LED diody.