Nezařazené

Erotická masáž změní vaše vnímání relaxace

Při této masáži se využívá erotické techniky. Účelem je navození pohlavního vzrušení. Masírující masíruje hlavně oblasti intimních partií a slabin. V dávné době se používaly pro léčebné účely. Dnes se s ní můžeme setkat mezi páry, které ji používají jako předehru.

wellness

Používala se pro léčení hysterie. Technika prý bývala obtížná a trvalo to až několik hodin. Později začaly vznikat vibrátory, kdy v roce 1873 se začaly také používat k léčbě hysterie.
Co se týká přímo erotických masáží, dělají se hlavně v erotogenních zónách. U žen to jsou místa jako klíčové oblasti, prsa nebo stydké kosti. U mužů to jsou pak genitálie.

záda

Mohou být například použity i jako sexuální terapie. Pomáhá mužům s předčasnou ejakulací.
Masáže se nejčastěji provádí v salónech, které poskytují sexuální služby. Bývá většinou prostřednictvím orálu nebo pohlavním stykem.

Při masážích si odpočinete od stresu, uvolníte se a povzbudíte své libido. Při těchto masážích je zcela běžné vyvrcholení během nebo na konci masáže. Svými účinky zlepšuje krevní oběh a uvolňuje ztuhlé svaly. K masáži se používají vonné oleje a to dle vašeho výběru. Cenově se pohybuje okolo 4000,- za 3 hodiny. V dnešní době jsou ve velké oblibě a to u všech pohlaví. Můžete na ně zajít sami, nebo klidně i se svou drahou polovičkou.

Masáž si můžete užít i v pohodlí domova. Je důležité, abyste měli klid a příjemnou atmosféru. Mezi masážní techniky patří například hlazení, tření nebo roztírání. Váš partner by měl být nahý a vy byste měla být také nahá nebo sexy oblečená. Prostě tak, aby se to vašemu partnerovi líbilo. Budete se divit, ale velmi vzrušující je i masáž chodidel.

masáž

Pokud se ale na takovouto masáž necítíte nebo se stydíte, můžete partnerovi věnovat jako dárek právě erotickou masáž.
Pokud byste se rádi dozvěděli více, určitě neváhejte navštívit .