Léčivý elixír vašich měsíčních výdajů

Stejná nepříjemná situace, která se opakuje každý měsíc. Na stole se vám nahromadí složenky, které je třeba zaplatit, přitom bankovní účet i vaše peněženka už zejí prázdnotou. A tak vydáte své poslední peníze na úhradu záloh za vodu, plyn a elektřinu, zaplatíte nájemné bytu a uhradíte splátky drobných půjček, které jste si sjednali, když jste byt zařizovali. Další týden nebo dokonce dva, jste téměř bez prostředků. A takto se to opakuje po celý zbytek roku. Není možné, aby vaše rodinné finance byly takto napjaté! Co by se stalo, kdybyste najednou potřebovali pořídit novou lednici, nebo se vám pokazila pračka? A co teprve, kdybyste ztratili zaměstnání a po několik měsíců hledali nové?

kalkulace

Rodinné finance potřebují uzdravit
Snížit výdaje za elektřinu, plyn, nebo nájemné jde velmi obtížně, stejně tak není možné rapidně snížit částku, kterou máte vyhrazenou pro nákupy potravin a ostatních běžných potřeb. Je však možné zjistit, zda by se nedal sjednat výhodnější úvěr, který by vám pomohl okamžitě zaplatit množství menších a nevýhodných půjček. S novým úvěrem, je možné využít výhodné situace na trhu, kde stále vládnou nízké úrokové sazby. Zároveň vám nový úvěr umožní nastavit delší dobu splácení a vaše měsíční výdaje na splátku úvěrů mohou klesnout třeba i na polovinu, nebo třetinu! Líbil by se vám takový úvěr? Americká hypotéka nebankovní je přesně takovým úvěrem.

výdaje

Výhody americké hypotéky
Výhodou americké hypotéky je zejména její nízká úroková sazba. Jelikož ručíte za půjčku nemovitým majetkem, je možné vám peníze půjčit i za velmi výhodných podmínek, tedy s nízkou úrokovou sazbou. Přitom doba splácení se může stanovit i na několik desítek let. Peníze získané z americké hypotéky můžete použít dle svých potřeb a svého uvážení a úvěr můžete kdykoliv splatit dříve v plné výši, nebo zaslat mimořádnou splátku.

Rádi vám představíme další výhody!