Nezařazené

Každodenní rituál čaje

Každý z nás má určitým způsobem zavedené nějaké rituály neboli zvyky, které provádí každý den pořád dokola. Rituály do určité míry můžou člověka i omezovat, ale na druhé straně dávají našemu životu řád a jsou příznivé pro náš organismus a zdraví. Pokud se jedná o čaj, který je skvělým nápojem a určitou náhražkou obyčejné vody, tady se o rituálech dá říct jen jedno – každý den šálek dobrého čaje, je už opravdu životní styl.
celá a mletá skořice

Seznamte se s Matcha tea

O původě a blahodárných účincích zeleného čaje se už toho psalo opravdu hodně. Pokud ovšem chcete využít všechny příznivé složky, které vám mají pomoci (ať už s redukcí hmotnosti nebo očistění organismu) musíte sáhnout po opravdu 100% zeleném čaji.
Takovým je Matcha tea, který je díky šetrnému mletí a ručního sběru bohatý na zdroj antioxidantů. Jeho pití vám dodá energii a je daleko účinnější než samotná káva.

Strom života – Moringa

Mezi lidmi ne příliš známý strom, ze kterého listů získáte takzvaný životabudič. Moringa je však už od nepaměti pokládaná za superpotravinu, která má několik nepostradatelných vlastností ve světě zdraví a výživy. Vysoký podíl vlákniny, vitamínů, proteinů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů je důkazem toho, že se využívá nejen pro krásu duše i těla, ale i v zdravotnictví při léčbě mnoha nemocí.
Pití tohoto čaje vám pomůže obnovit vaše buňky, zbaví je toxinů, okysličí vaši krev a dodá vám obranyschopnost celého těla.
nápoj v hrnečku

Pro rychlejší nastartování metabolismu

Hubnutí je kapitola sama o sobě, ovšem na trhu jsou čaje, které vám můžou pomoci nastartovat váš metabolismus o něco rychleji. Musíte mít na paměti fakt, že čaj sám o sobě zázraky nedělá a je k němu zapotřebí přidat zdravý pohyb a změnu stravování.
Jedinečný domácí čaj, který nastartuje váš metabolismus si vyrobíte úplně snadno. Do vašeho oblíbeného čaje přidáte bobkový list nebo celou skořici. Podporují trávení, potlačují chuť na sladké a zabraňují ukládání tuků v těle. Rychlé, dokonalé a přírodní.