Tvoříme dětský pokoj

Děti jsou občas jako živelná pohroma a to platí hlavně v případě špatného počasí nebo když jsou nemocní a nemohou jít ven na procházku. Potřebují dostatek místa na hraní, svoje stavby, ale také svoje zázemí na spaní, stoleček na kreslení nebo učení. Pokud je místnost příliš malá, tak se musí dát prostor kreativnímu tvoření.
plastové židličky
Do některých míst se dají umístit vestavné skříňky nebo poličky, což nám vytvoří velmi příjemný design a hlavně se snadno zaplní prostory, do kterých nelze nic umístit a vzniknou tak nevzhledné mezery. Pokud je v pokoji více dětí, tak se vyplatí pořídit i patrové postele, které se stejně jako vše stane předmětem mnohých dobrodružných her. V podstatě se vyplatí i pro jedno dítě postel vytvořená s prostorem pod ní, kam se dá prakticky umístit stůl s psacími potřebami a kvalitním osvětlením.

háčkované hračky

Každá rada je drahá

Hlavně by měla být v tomto případu praktická. Mnohdy si nevíme rady, jak věci uspořádat, aby byly nejen praktické, ale také ladily v podstatě s celkovým designem místnosti. Není žádná ostuda se obrátit i na bytového architekta, který má zkušenosti a pokojík nám uspořádá přesně podle představ. Místo malých plastových židliček je vhodné pořídit dětské sedací pytle, které si děti ihned oblíbí a stanou se dalším útočištěm jejich her i odpočinku. Výplň, která je tvoří, poskytne totiž i jakousi formu příjemné postýlky.
italská výroba

Sedací vaky jsou praktické nejen v pokoji

Díky kvalitnímu materiálu jsou skvělým doplňkem i na terasu nebo ven na zahradu. Mají bezpečnostní zapínání, tudíž se nemusíme obávat otevření a samovolnému vysypání náplně malých kuliček. Ani špína nevadí, vlhkým hadříkem se pěkně potah umyje a navíc je materiál odolný proti poškrábání. Popruhy jsou také velmi praktickou součástí, jelikož se dá snadno díky nim vytvořit pěkné křesílko a také se dá pytel snadno přenést kamkoliv je třeba. Nakonec si do rodiny pořídíte ještě další, jelikož zjistíte, že večer se v něm dobře relaxuje u počítače nebo jen tak u televizního seriálu.