Oslava jubilea bez kouzelníka??

Pozvat kouzelníka na oslavu narozenin, se zvlášť vyplatí. Vnese mezi hosty úsměv, nadšení, které jsou provázeny ovacemi při zmizení a znovuobjevování různých věcí. A dost možná je objednání tohoto tajuplného mága úplně nejúžasnější, když si ho objednáte jako překvapení, respektive dárek pro oslavence třeba k jeho šedesátým narozeninám.

narozeniny oslava

Garantujeme vám, že takový nápad budete mít jenom vy a oslavenec bude mile potěšen zvláštním dárkem. Na lahve kvalitního alkoholu a různé věcné dary bude patrně zvyklý, co také máte kupovat člověku, který má – jak sám říká – všechno. Bydlí, je zařízený, co chce, to si dopřeje a koupí. Ženu vždy potěšíte pugétem jejích oblíbených květin či drahým parfémem anebo vkusným šperkem. Ale muže? Pokud ještě ke všemu je abstinent a nekuřák, rozsah výběru dárků máte značně omezen.

dárky zabalené

Ale takový eskamotér, který dovede potěšit a překvapit nejen oslavence, ale i přítomné hosty, to je překvapení, o kterém se bude hovořit ještě dlouho po tom, co kouzla odezní a kouzelník se po odehraném představení tajuplně vytratí. Hovory se stále budou točit kolem hlavního tématu, které bude ležet hostům v hlavě, a to: „Jak jen to ten kouzelník udělal??“ …

Nechte se unášet iluzí, kterou dovede vykouzlit jen kouzelník Martin tak, jako se nechali unášet hosté na oslavě šedesátin Oslava 60 narozenin Vaskouzelnik.cz v Brně v překrásném hotelu Allvet. Oslavenec byl značně překvapen a zábava proudila všemi směry. Příchozí byli doslova okouzleni překvapujícím čarováním, které formou mikromagie záhadný mág prováděl. Kouzlil totiž přímo i na parketu mezi hosty, takže jste měli možnost dívat se mu „pod i nad ruce“ z velké blízkosti, ale stejně jste neodhalili, jak TO udělal! A zde nastupuje právě vaše fantazie.

Zapojte vaši obrazotvornost a představivost, kterou se můžete nechat unášet do snového světa …