Nezařazené

Co je Boom swimmer

Výrobci se v nových technologiích pořád posouvají někam dál a snaží se náročným zákazníkům přinášet stále něco nového a lepšího. A protože muziku poslouchá snad každý hrozně rád a nejlíp se nám něco dělá právě při oblíbené hudbě, přišla k nám na trh další zajímavá věc, která nám ulehčí tak trochu život. Ono sluchátka nejsou úplně praktické a ideální ke všem činnostem a například do sprchy si je vezmeme jen těžko. A tak chytré hlavičky přišli na skvělou věc. A tou je právě Boom swimmer. Tak se říká novému bezdrátovému reproduktoru, který je navíc voděodolný a také odolný i proti prachu. Můžete si ho tak vzít skoro úplně kamkoliv a poslouchat tak oblíbené písničky kdekoliv chcete.
sluchátka s mikrofonem

Jak to funguje?

Boom swimmer funguje na principu bluetooth. Připojí se na váš chytrý mobilní telefon, tablet či jiné podobné přenosné zařízení. Repráček má něco jako ocásek, který skvěle přilne k jakému koliv materiálu. Můžete si ho tak upevnit například na řídítka, když chcete poslouchat třeba při jízdě na kole. Ale i k čemukoliv jinému. Funguje to podobně jako přísavka. Dokáže se opravdu přizpůsobit a přitom drží pevně na svém místě. Prostřednictví vašeho telefonu nebo tabletu pak přehrává vámi zvolenou hudbu na dálku. Dosah zařízení je podle typu jaký si koupíte, ale pohybuje se kolem 10 metrů. Plně nabitý boom swimmer vydrží hrát až několik hodin, vždy podle toho při jaké hlasitosti hudbu máte puštěnou. Doma ho potom zase pohodlně nabijete za chvíli a můžete poslouchat dál.
zapnutá sprcha
Pro někoho je to sice tak trošku zbytečnost, jiným to přijde jako výborný nápad a skvělá věc. Nicméně opravdu taková věcička může zpříjemnit život, takže se hodí třeba jako pěkný dárek, pro někoho kdo rád poslouchá muziku při sportu, při pobytu u bazénu nebo jen tak doma v koupelně ve sprše. Pořizovací cena se pohybuje kolem tisícikoruny, což není tak strašné, na to co všechno tento malý reprák umí.Vyrábí se v různých barvách, můžete tak vybírat i mezi barvami, třeba modrou, zelenou, červenou nebo klasickou černou a bílou. Co všechno se ještě nevymyslí. Doba jde zkrátka pořád velkým krokem dopředu.