Nezařazené

Aférka nebo vztah?

Pakliže si začnete milostnou aférku nebo krátkodobou známost, je samozřejmé, co od toho čekáte: sex. To je právě ten rozdíl mezi vstupem do aférky a do vztahu – nemáte žádné nároky. Nečekáte od aférky nic, než právě aférku, tedy sexuální počin. O nic jiného nejde. Kdežto do vztahu vstupujete s tím, že chcete, aby bylo všechno perfektní a všechno fungovalo podle vašich představ.
srdce a ruce
Existují dva typy lidí
–          Romantikové: hledají vážný vztah plný důvěry, něhy a porozumění, doufají, že naleznou u partnera přesně to, co si idylicky vysnili

–          Neromantikové: hledají pouze vyžití, sex, zábavu a povyražení, dlouhodobé vztahy podle nich nemají budoucnost, protože stejně všechny skončí, takže i když mají vztah, počítají s tím, že skončí – tuto známost mají neromantikové jenom na to, aby si měli s kým povyrazit a s kým trávit čas, než se objeví někdo nový, neromantikové nevkládají do vztahu energii, zpravidla jsou odtažitější a nehrnou se do společných závazků

Neromantikové jsou náchylnější k aférám a také k tomu, aby si našli milenky či milence. Romantikové mají velmi málo milenců v minulosti, na rozdíl od neromantiků.
romantika v trávě
Každý si musí vyzkoušet, co mu nejlépe sedí
Neexistuje návod na vztah, proto musíte sami nalézt cestu, která vám vyhovuje nejlépe. Řadíte se mezi romantiky, ale nevadí vám oddat se sexu na jednu noc, pokud nikoho nemáte nebo zrovna nehledáte? To vůbec není divné. Naopak, dá se říct, že abyste viděla pozitiv, musíte vidět negativ. Pokud vám „jednorázovky“ nebudou vyhovovat, víte přesně, že tohle je to, co nehledáte, čímž se zlepší hledání toho, co doopravdy chcete.

Nezavrhovat jednorázové aférky
Sociologové z americké univerzity zdůrazňují, že jednorázové milostné vztahy mohou zažehnout mnohem delší vášeň, nezapomínejte však na dostatečnou ochranu jak proti početí, tak proti pohlavně přenosným chorobám.