Více než polovina mužů trpí problémy s erekcí. Jak ji zlepšit?


Nedostatečná erekce trápí v dnešní době až 150 milionů mužů po celém světě. Patříte do této skupiny? Nic se neděje, známe způsoby, jak erekci zlepšit.

Kdy navštívit odborníka

Se slabou erekcí se podle odborníků potýká více než polovina (cca 54 %) českých mužů ve věkovém intervalu od 35 do 65 let. Někteří si tento problém přiznávají, jiní se o něm bojí mluvit ve strachu z posměchu ostatních. To je ale chyba. Existují totiž možnosti, jak potíže účinně řešit. Nejlepší je udělat to už ve chvíli, kdy se objeví poprvé. Jak docílit zlepšení erekce? Kvalita ztopoření mužského pohlavního údu je velmi dobrým ukazatelem zdraví muže. Cukrovka, vysoký krevní tlak, kornatění cév, výraznější nadváha, to všechno negativně působí na erekci. Totéž platí o snížené hladině mužského hormonu testosteronu. Pokud trpíte některou ze jmenovaných chorob, bud léčba erektilní dysfunkce složitější a rozhodně patří do rukou odborníka.

Průběh erekce lidského penisu

Když se pozitivní účinky sčítají

Jestliže jste fyzicky zdraví, bude pro vás odstranění potíží http://www.zenskezanety.cz/test-vaginalnich-potizi/ s erekcí jednodušší. I přesto byste potíže měli konzultovat s lékařem. Užitečnými pomocníky jsou léčivé přípravky na zlepšení erekce, kterých je k dispozici hodně. Můžete si vybrat, který vám bude nejlépe vyhovovat. Stručně můžeme říci, že účinkují na základě zlepšení prokrvení pohlavního údu. Často je ale vhodné erekci podpořit i další úpravou životního stylu. Tím dosáhnete synergie, protože efekt všech vašich kroků se násobí. Díky tomu dosáhnete lepších výsledků. Jaká opatření pro zlepšení svojí sexuální kondice byste měli udělat?

Co se děje v penisu při erekci

Zdravá strava a pohyb pomáhají

Snažte se více hýbat. Máte-li sedavé zaměstnání, je pravidelné cvičení velmi důležité. Pohyb pomáhá a lepší fyzička se pozitivně promítá i do kvality sexuálního života muže. Totéž platí o omezení kouření a pití alkoholu. Oba zlozvyky mají na erekci negativní vliv. Dále je vhodné změnit stravování. Hodně vlákniny v podobě celozrnných potravin, dostatek vitamínů z ovoce a zeleniny, konzumace komplexních sacharidů, které pomáhají stabilizovat hladinu krevního cukru, kvalitní bílkoviny z libového masa, zdravé tuky s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin, to vše přispívá k dobré sexuální kondici muže. Roli hraje i psychika, měli byste se proto naučit techniky, jak snižovat stres.