Pronájem kvalitních dodávek

Dodávky jsou zde už spoustu let a díky nim se posunul průmysl úplně na jinou úroveň. Vynálezce těchto aut už se nejspíše válí někde na Bali a přemýšlí o tom, jak důmyslný byl. Jejich velikost, nosnost a kompletní konstrukce je zkrátka k nezaplacení a nedáme na ní dopustit. Pokud však dodávku nemáte a nutně potřebujete převést materiál na stavbu, nebo svézt naráz 6 lidí, tak není lepší volba, než zvolit pronájem. Půjčovna dodávek Praha https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, je osvědčená půjčovna velkých i malých aut a má letitou tradici.

dodávka (10)

Tato půjčovna se zabývá pronájmem kvalitních vozů francouzské výroby a má s pronájmem ty nejlepší zkušenosti. V jejich vozovém parku najdete a malé i velké vozy a bude jen na Vás, jaký si zvolíte. Půjčovna pronajímá vozy na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a ke každému pronájmu máte určité služby v ceně. Mezi takové služby patří dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku, možnost přistavení vozidla v okolí půjčovny a zvýhodněné víkendové sazby. Samozřejmostí je pojištění všech aut a také prémiová asistenční služba. Mezi další kladné vlastnosti patří pravidelná prohlídka vozů a to včetně servisu. Všechny vozy je možné řídit se skupinou řidičského průkazu B a většina vozů je vybavena tažným zařízením. Po dohodě lze také zapůjčit dodávku i mimo pracovní dobu a vozy jsou po každém vrácení kontrolovány, aby nedošlo k poruše během Vaší jízdy. Dále si můžete k dodávce zapůjčit rudl na stěhování nábytku, či jiných věcí nebo navigaci, se kterou se neztratíte. Samozřejmostí je také ceník, který je podrobně rozepsaný u každého auta zvlášť a to včetně vybavení auta.

dodávka (9)

Pokud tedy přemýšlíte o kvalitním pronájmu, kde se o auta dobře starají, tak sáhněte po pronájmu od této společnosti. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a využijete je i v budoucnosti.